Alexander Rybak
heej,dobrodošli na prvi srpski forum o Alexander-u Rybak-u,nadamo se da cete uživati Smile

oni koji se nisu registrovali neka to urade Very Happy lep provod!
Alexander Rybak
heej,dobrodošli na prvi srpski forum o Alexander-u Rybak-u,nadamo se da cete uživati Smile

oni koji se nisu registrovali neka to urade Very Happy lep provod!
Alexander Rybak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak

Prvi srpski Fan club
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Scenski nastup

Ići dole 
+8
♥_Fairytale_
Anita92ns
K!k!c@
**Nadja**
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]
*Sashkica♡
~Biserka~
*~ Jovana Rybak ~*
12 posters
AutorPoruka
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySre Maj 20, 2009 1:51 pm

Kako vam se chini,igrachi?
Nazad na vrh Ići dole
~Biserka~
You heard about Alexander
You heard about Alexander
~Biserka~



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySre Maj 20, 2009 2:02 pm

Uuuuu,zaista su me ocarali Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Sashkica♡
Administrator
Administrator
*Sashkica♡



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySre Maj 20, 2009 2:36 pm

Fantastichno!!!!


ne znam gde je pronashao te igrache,ali oni su neverovatni ,ja sam precrkla kada sam videla shta rade!!!svaka chast njemu i svima! i igrachima menadzeru itd.....

ljubb.za sve njih!
Nazad na vrh Ići dole
~Biserka~
You heard about Alexander
You heard about Alexander
~Biserka~



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySre Maj 20, 2009 2:52 pm

Ja znam pocetni deo koreografije lol! Ono posle je zaista tesko,msm ono skakanje itd,ma fantasticno je Smile
Nazad na vrh Ići dole
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]
Moderator
Moderator
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySre Maj 20, 2009 3:59 pm

Strawa.. ja mislim da je to Ruski to sto su igrali.. Fenomenalno!

Ewo malo o plesacima:
Scenski nastup 2wp8eo8
FRIKAR dance company has performed with Oslo Philharmonic Orchestra, The National Ballet of Norway and Zimbabwe, is the company behind the moves of "Age of Conan" - the computer game, and has produced 5 full night dance peproductions. In 2008 the companys choreographer Hallgrim Hansegård was sencured in Italy by the catolic church for his powerful, unconventional expressions, as FRIKAR calls "refined roughness". Hansegård and FRIKAR stated they master both the artistic and commercial field by also winning the Eurovision Song Contest 2009 with a Hansegård choreography.

Though being a specialst in the traditional acrobatic halling dance and vertical dance, FRIKAR perform with break dancers, capoeiristas and contemporary dancers in their crew of 23 dancers and 6 musicians and 3 technicians. Nowadays FRIKAR share the Eurovision stage in Moscow with other acrobatic companys like Cirque du Soleil, and will concentrate on a premiere for "YR" with Ragnhild Hemsing at the Art Festival Bergen and TidarÅ, the heaviest initiative on the the Norwegian field for contemporary dance 2009 combining outdoor dance and extreme sports.
Nazad na vrh Ići dole
**Nadja**
Loosing mind
Loosing mind
**Nadja**



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySre Maj 20, 2009 4:07 pm

~Biserka~ ::
Uuuuu,zaista su me ocarali Very Happy

igracxi su stwarno newerowatni bili ...
Nazad na vrh Ići dole
K!k!c@
You heard about Alexander
You heard about Alexander
K!k!c@



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySre Maj 20, 2009 5:23 pm

ma fenomenalni...
stvarno su me odusevili...sta su sve radili ... ma sve je savrseno....dajem cistu 10....
Nazad na vrh Ići dole
Anita92ns
Moderator
Moderator
Anita92ns



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySre Maj 20, 2009 7:24 pm

extra su bili!!! svaka im cast!!!!!!
a to je Norveski ples, ali jako lici na Ruski...(Alexander je to rekao)
Nazad na vrh Ići dole
♥_Fairytale_
You heard about Alexander
You heard about Alexander
♥_Fairytale_



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptyČet Maj 21, 2009 1:52 pm

Extraa swaka chast (: (:
ocharali su me..
Nazad na vrh Ići dole
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptyČet Maj 21, 2009 1:56 pm

Stvarno je bilo mnogo dobro.I bash je sve extra,igrachi,alexander,pa njegova violina,maaa <33
Nazad na vrh Ići dole
♥_Fairytale_
You heard about Alexander
You heard about Alexander
♥_Fairytale_



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptyČet Maj 21, 2009 2:02 pm

daa alex ♥️♥️♥️ i oni iza njega shto su skakutali :DD
Nazad na vrh Ići dole
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]
Moderator
Moderator
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptyČet Maj 21, 2009 3:20 pm

fenomenali igraci,koreografija je pun pogoda.. narucito ono kada su rade sklekowi ono,ako znate koje(na koje mislim).. =]
Nazad na vrh Ići dole
Kitty
You heard about Alexander
You heard about Alexander
Kitty



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptyUto Jun 23, 2009 1:33 am

i plesači su yumi yumi.Alii on...On je ne znam.Dečak iz Bajke.
Ne znam kako drugačije da kažem.Takav je na sceni.
Nevin [ znate u kom smislu nevin ] , srećan...[zaboravila sam šta još xD zbunilo me ovo nevin. xP]

uglavnom.Scenski nastup,kao i sam Alex,za čistu 10.
Nazad na vrh Ići dole
~Jovana&Alexander~4ev
Loosing mind
Loosing mind
~Jovana&Alexander~4ev



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptyUto Jun 23, 2009 5:00 pm

*Alexandra* ::
Fantastichno!!!!


ne znam gde je pronashao te igrache,ali oni su neverovatni ,ja sam precrkla kada sam videla shta rade!!!svaka chast njemu i svima! i igrachima menadzeru itd.....

ljubb.za sve njih!
Nazad na vrh Ići dole
GossipGirl
You heard about Alexander
You heard about Alexander
GossipGirl



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySub Jul 04, 2009 11:17 am

Ma zato i jest pobijedio jer je u svakom pogledu bio najbolji
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_
You heard about Alexander
You heard about Alexander
Ivana_



Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup EmptySub Jul 04, 2009 2:24 pm

Scenski nastup im je bio najbolji,bolji od svih ove godine!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Scenski nastup Empty
PočaljiNaslov: Re: Scenski nastup   Scenski nastup Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Scenski nastup
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Alexander Rybak :: Alexander Rybak :: Nastupi,pesme,ucestvovanje na Evroviziji / Eurovision(Norway),informations-
Skoči na: