Alexander Rybak
heej,dobrodošli na prvi srpski forum o Alexander-u Rybak-u,nadamo se da cete uživati Smile

oni koji se nisu registrovali neka to urade Very Happy lep provod!
Alexander Rybak
heej,dobrodošli na prvi srpski forum o Alexander-u Rybak-u,nadamo se da cete uživati Smile

oni koji se nisu registrovali neka to urade Very Happy lep provod!
Alexander Rybak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak

Prvi srpski Fan club
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ko zeli postati moderator ili administrator

Ići dole 
+5
**Nadja**
Hilary***
*Sashkica♡
~*BomBon De AleX*~
*~ Jovana Rybak ~*
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
♥_Fairytale_
You heard about Alexander
You heard about Alexander
♥_Fairytale_



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPon Maj 18, 2009 7:30 pm

Koji su Zaxtewi?
Nazad na vrh Ići dole
**Nadja**
Loosing mind
Loosing mind
**Nadja**



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPon Maj 18, 2009 7:31 pm

♥_Fairytale_ ::
Koji su Zaxtewi?

imasx na prwoj strani ....
Nazad na vrh Ići dole
*Sashkica♡
Administrator
Administrator
*Sashkica♡



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPon Maj 18, 2009 7:55 pm

~Nina Rybak~ ::
a ako basx puuno napreduje forum...trebace wam josx jedan admin...i onda cu ja biti...jel tako?

postoji mogucnost,ako budesh bila aktivna,poshtujesh pravila,ne spamujesh i dovodish chlanove kao i dosada -bicesh Very Happy


Shto se tiche V.I.P.chlanstva,ko bude zasluzio bice i naravno admini ce obavestiti sve o tome..forum ima tek 3 dana....trebate da budete mnogo duze aktivni da bi vas neko postavio na takvu poziciju..

samo obavljajte svoje duznosti a nagrade ce same doci Wink
Nazad na vrh Ići dole
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPon Maj 18, 2009 10:12 pm

Slazem se ^^


Potrudite se...
Nazad na vrh Ići dole
~*BomBon De AleX*~
Loosing mind
Loosing mind
~*BomBon De AleX*~



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPon Maj 18, 2009 11:00 pm

ok..nema problema...skupljaccu postowe..a i do sad sam dowela nekih 9,10 cxlanowa...tako da mislim da netje biti problema...
ali s obzirom na to da postoji 3 dana..a wecc ima nekih 60 cxlanowa...to je BASX DOBROO!
Nazad na vrh Ići dole
~*BomBon De AleX*~
Loosing mind
Loosing mind
~*BomBon De AleX*~



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPon Maj 18, 2009 11:11 pm

cxek jesam ja onda postala mod..??
Nazad na vrh Ići dole
*Sashkica♡
Administrator
Administrator
*Sashkica♡



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyUto Maj 19, 2009 12:21 am

Nee,a nikada necesh ni postati ako ovako nastavish!

Skupljash postove uglavnom u OFF-u,iako sam ja rekla da se to ne radi!

To se ne samo po postovima vidi i po tvojim poenima,imash ih manje od postova shto znachi da se rasipash po OFF-u!

Prochitaj pravila i opomene,a onda kada budesh postupala po njima mozesh da konkurishesh!
Nazad na vrh Ići dole
~*BomBon De AleX*~
Loosing mind
Loosing mind
~*BomBon De AleX*~



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyUto Maj 19, 2009 12:27 am

pa tako su i swi..a imam malo manje poena od postowa,...a i postawljala sam slike u galerije alexandera..pisala sam za josx nesxto...

ok onda..pisacu sutra u temama wezanim za alexandra!
Nazad na vrh Ići dole
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyUto Maj 19, 2009 7:18 pm

Da,nije vam bash lepa fora da non stop pishete u OFF-u,msm zashto ste doshli. Igrice su tu da vas opuste i u njima se postuje samo bash ako nemate nish da radite,pa eto samo malo da se relaxirate,a ne da nabijate,msm ima puuno pametnijih tema i tako lako mozete da sakupite i poene,dzabe vam OFF.
Mislim to vam je za vashe dobro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Sashkica♡
Administrator
Administrator
*Sashkica♡



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyUto Maj 19, 2009 7:35 pm

Ok je galerija,ako u jednom postu postavljash vishe od dve slike..ali ako od jednom imash vishe stavi u jedan post,necu da vam tolerishem da tako skupljate postove!to je ponizavajuce!,no dobro,to ni nije bitno,to shto svi drugi rade ,a da to nisu V.I.P. chlanovi(koje josh nemamo )modovi i admini,to je njihov problem nemoj njih da gledash!zato shto ti necesh da budesh obichan chlan nego chlan sa pozicijom,pa onda se tako i ponashaj..ne morash striktno da pishesh samo o Alexu,a da ne pishesh po OFF-u ali samo smanji..to je to..
a sada da ne spamujemo,ovde mozete da se prijavljujete za modove i admine i ovde ce biti proglasheno ko je za shta postavljen..


ljubb.svima!
Nazad na vrh Ići dole
~*BomBon De AleX*~
Loosing mind
Loosing mind
~*BomBon De AleX*~



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptySre Maj 20, 2009 12:53 am

ok...nisam danas pisala u off...osim dwe poruke..a i nadja i elena(hillary) pisxu tamo..ja sam danas pisala u temama wezanim za alex-a! i u onim welcome,wasxe slike,info..i tako too!
Nazad na vrh Ići dole
*Sashkica♡
Administrator
Administrator
*Sashkica♡



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptySre Maj 20, 2009 2:29 pm

Jovana je napisala u obaveshtenju za off,a ja sam opomenula Hilary preko pm-a,tako da ti nemoj da gledash ko shta pishe nego pishi ti ono shto treba ! Wink
Nazad na vrh Ići dole
~*BomBon De AleX*~
Loosing mind
Loosing mind
~*BomBon De AleX*~



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptySre Maj 20, 2009 3:44 pm

ok..onda...ja cu samo ponekad pisati u off-u
Nazad na vrh Ići dole
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]
Moderator
Moderator
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptySre Maj 20, 2009 5:41 pm

~Nina Rybak~ ::
ok..onda...ja cu samo ponekad pisati u off-u

ja necu ni pisati ako treba..??!
Nazad na vrh Ići dole
**Nadja**
Loosing mind
Loosing mind
**Nadja**



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptySre Maj 20, 2009 5:51 pm

[= _*_ bLLaZZena _*_ =] ::
~Nina Rybak~ ::
ok..onda...ja cu samo ponekad pisati u off-u

ja necu ni pisati ako treba..??!

pa dobro, mislim da nije zabranjeno ... mozxete da pisxete u off-u, ali bez preteriwanja, mislim tu su za malo zabave, ne za nabijanje postowa ....
Nazad na vrh Ići dole
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyČet Maj 21, 2009 9:54 am

PREKINITE DA SPAMUJETE.!
Nazad na vrh Ići dole
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 5:23 pm

Biramo josh dva moda. Hilary*** neshto ne dolazi,pa je smaknuta,a vi se prijavljujte i zelimo vam puno srece!
Nazad na vrh Ići dole
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]
Moderator
Moderator
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 5:29 pm

ewo ja se prijawljajem,upoznata sam sa prawilima mod.-a,skoro na swakom drugom 4um-u sam mod.. a wi izaberite koga ocete..
Nazad na vrh Ići dole
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 5:50 pm

Vidim koliko imash poena,smanji u OFF-u i prvom prilikom postajesh mod... Wink
Nazad na vrh Ići dole
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]
Moderator
Moderator
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 5:53 pm

*~ Jovana Rybak ~* ::
Vidim koliko imash poena,smanji u OFF-u i prvom prilikom postajesh mod... Wink

pa.. mogu da ti kazem da nisam pisala u OFF-u wec 3,4 dana.. ali.. oky.. kako god.
Nazad na vrh Ići dole
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 5:53 pm

Ne brini,sve doci na svoje mesto. Svakako chuvamo ti mesto moderatora... Smile
Nazad na vrh Ići dole
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]
Moderator
Moderator
[= _*_ bLLaZZena _*_ =]



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 5:55 pm

*~ Jovana Rybak ~* ::
Ne brini,sve doci na svoje mesto. Svakako chuvamo ti mesto moderatora... Smile

hwala,sooper si!
mWah.. 9674
Nazad na vrh Ići dole
Anita92ns
Moderator
Moderator
Anita92ns



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 6:55 pm

eee evo i ja se prijavljujem...mslm ako moze, naravno Smile
Nazad na vrh Ići dole
*~ Jovana Rybak ~*
Glavna adminka
Glavna adminka
*~ Jovana Rybak ~*



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptyPet Maj 22, 2009 7:12 pm

Naravno da moze Wink
Nazad na vrh Ići dole
*Sashkica♡
Administrator
Administrator
*Sashkica♡



Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 EmptySub Maj 23, 2009 6:42 pm

UKOLIKO SE VIŠE NIKO NE PRIJAVI ZA MODERATORA BICE IZABRANE ANITA I BLAŽENA!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli postati moderator ili administrator   Ko zeli postati moderator ili administrator - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko zeli postati moderator ili administrator
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Alexander Rybak :: Kanta :: Stare i nepotrebne teme-
Skoči na: